AB2720B-LWC30-R
DigiKeys produktnummer
668-1481-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AB2720B-LWC30-R
Beskrivning
BUZZER ELEMENT STD 2KHZ 27MM
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 kHz Standard Summerelement 30V p-p 1,063" diam. (27,00mm) 300 Ohms
Kategori
Typ
Standard
Tillverkare
PUI Audio, Inc.
Impedans
300 Ohms
Serie
Kapacitans @ frekvens
45000pF vid 1kHz
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-60°C
Storlek/dimension
1,063" diam. (27,00mm)
Frekvens
2 kHz
Terminering
Trådledare
Spänning - ingång (max)
30V p-p