800-V3-023-30-001101
DigiKeys produktnummer
800-V3-023-30-001101-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
800-V3-023-30-001101
Beskrivning
CONN HEADER SMD 23POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 23 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,116" (2,95mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Monteringstyp
Spänningsvärde
150VDC