800-V3-010-30-001101 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
I lager: 50
Datablad
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,100" (2,54mm)
800-V3-010-30-001101
DigiKeys produktnummer
800-V3-010-30-001101-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
800-V3-010-30-001101
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,116" (2,95mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktform
Cirkulär
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
29,5µin (0,75µm)
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Mässing
Antal positioner
Isoleringsmaterial
Polycyklohexylendimetylentereftalat (PCT) polyester, glasfylld
Antal rader
1
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Isolering, färg
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
3A
Monteringstyp
Spänningsvärde
150VDC