LL200-2.4-37
DigiKeys produktnummer
1996-LL200-2.4-37-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LL200-2.4-37
Beskrivning
SOLAR CELL 0.068MW&1.6V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Amorf Solceller 449 µW 3.7 V
Kategori
Spänning @ Pmpp
2.1 V
Tillverkare
PowerFilm Inc.
Ström - kortslutning (Isc)
30 mA
Serie
Typ
Amorf
Förpackning
Påse
Spänning - öppen krets
3.7 V
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Celler
Effekt (Watt) - max
449 µW
Storlek/dimension
L 2,126" x B 1,437" x H 0,009" (54,00 x 36,50 x 0,22mm)