OFM1005128
DigiKeys produktnummer
3180-OFM1005128-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OFM1005128
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 90-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
90%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-50°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 4,02" x B 2,01" x H 1,26" (102,0 x 51,0 x 32,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CE, UL
Ström - Utgång 1
4.2 A