2249-C-180
DigiKeys produktnummer
501-1015-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2249-C-180
Beskrivning
COAX CBL BNC TO BNC 15'
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial BNC till BNC RG-58C 180,0" (4,6m) 15,0'
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillverkare
Pomona Electronics
Längd
180,0" (4,6m) 15,0'
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
RG-58C
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
BNC till BNC
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
BN-stickdon
Frekvens - max
4 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Svart
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Egenskaper
Avskärmad
2:a kontaktdonet
BN-stickdon
Basproduktens nummer
Kön 2:a kontakt
Hane
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 108
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 446,94000kr 446,94
Annan längd
COAX CBL BNC TO BNC 12"
I lager: 726
COAX CBL BNC TO BNC 10'
I lager: 344
COAX CBL BNC TO BNC 24"
I lager: 1184
COAX CBL BNC TO BNC 25'
I lager: 56
COAX CBL BNC TO BNC 36"