UCE4031035LK005000-10MDK
DigiKeys produktnummer
4289-UCE4031035LK005000-10MDKTR-ND - Remsa och spole (TR)
4289-UCE4031035LK005000-10MDKCT-ND - Remsbit (CT)
4289-UCE4031035LK005000-10MDKDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UCE4031035LK005000-10MDK
Beskrivning
TCXO OSCILLATORS 3225 4-SMD TCXO
Tillverkarens standardleveranstid
1 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera SMD 3,2mm x 2,5mm
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
0,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
3mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
SMD 3,2mm x 2,5mm
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)