PYA30A240125
DigiKeys produktnummer
993-PYA30A240125-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYA30A240125
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30
Detaljerad beskrivning
24V 30 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Positiv mitt
Serie
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Storlek/dimension
L 2,80" x B 1,70" x H 1,14" (71,2 x 43,2 x 29mm)
Spänning - utspänning
24V
Ström - utgång (max)
1,25A
Standardnummer
Effekt (Watt)
30 W