PYA12T050240
DigiKeys produktnummer
993-PYA12T050240-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYA12T050240
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12 W
Detaljerad beskrivning
5V 12 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Positiv mitt
Serie
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Flerbladig (säljs separat)
Ingångsanslutning
Flerbladig (säljs separat)
Storlek/dimension
L 2,32" x B 1,61" x H 1,29" (59 x 40,9 x 32,7mm)
Spänning - utspänning
5V
Ström - utgång (max)
2,4A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W