PYA10T050200
DigiKeys produktnummer
993-PYA10T050200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYA10T050200
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10 W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 10 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
Phihong USA
Polarisering
Positiv mitt
Förpackning
Box
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
Nivå VI
Använd region
Internationellt
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Form
Väggfäste (klass II)
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Ingångstyp
Flerbladig (säljs separat)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Spänning - ingång
90-264VAC
Ingångsanslutning
Flerbladig (säljs separat)
Spänning - utspänning
5V
Storlek/dimension
L 2,32" x B 1,61" x H 1,29" (59 x 40,9 x 32,7mm)
Ström - utgång (max)
2A
Godkännande myndighet
CE, cULus, UKCA
Effekt (Watt)
10 W