PYA10A050200
DigiKeys produktnummer
993-PYA10A050200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYA10A050200
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10 W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 10 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
Phihong USA
Polarisering
Positiv mitt
Förpackning
Box
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
Nivå VI
Använd region
Nordamerika
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Form
Väggfäste (klass II)
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Ingångstyp
Fast blad
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Spänning - ingång
90-264VAC
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - utspänning
5V
Storlek/dimension
L 2,32" x B 1,61" x H 1,28" (58,9 x 40,9 x 32,5mm)
Ström - utgång (max)
2A
Godkännande myndighet
CE, cULus, UKCA
Effekt (Watt)
10 W