PPL90U-240
DigiKeys produktnummer
993-1467-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PPL90U-240
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 90 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Tillverkare
Phihong USA
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 5,94" x B 2,52" x H 1,42" (151,0 x 64,0 x 36,0mm)
Spänning - utspänning
24V
Godkännande myndighet
cULus, IEC
Ström - utgång (max)
3,75A
Standardnummer
Effekt (Watt)
90 W