POE80U-560(G)
DigiKeys produktnummer
993-1096-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
POE80U-560(G)
Beskrivning
POE INJECTOR 80W 56V DESKTOP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Fältmittinsprutare 10/100/1000Mbit/s datahastighet
Kategori
Datahastighet
10/100/1000Mbit/s
Tillverkare
Phihong USA
Egenskaper
OCP, OVP, SCP
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-55°C
Artikelstatus
Föråldrad
Effektivitet
75%
Typ
Fältmittinsprutare
Monteringstyp
Stationär dator
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 8,00" x B 5,20" x H 2,49" (203,4 x 132,0 x 63,2mm)
Antal portar
1
Godkännande myndighet
CCC, CE, C-Tick, cULus, IRAM, K-Mark, SAA
Spänning - utspänning
56V
Anmärkning
Nätsladden säljs separat
Ström - utgång
720 mA
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Effekt (Watt) - per port
80W