POE61W-560DG har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Phihong USA
I lager: 1 020
Datablad
56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Passiv insprutare 10/100/1000Mbit/s datahastighet
POE61W-560DG
DigiKeys produktnummer
993-1093-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
POE61W-560DG
Beskrivning
POE INJECTOR 60W 56V DESKTOP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Datahastighet
10/100/1000Mbit/s
Tillverkare
Phihong USA
Egenskaper
OCP, OVP, SCP
Serie
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Stationär dator
Typ
Passiv insprutare
Storlek/dimension
L 6,40" x B 2,56" x H 1,42" (163,0 x 65,0 x 36,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cULus
Antal portar
1
Anmärkning
Nätsladden säljs separat
Spänning - utspänning
56V
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Ström - utgång
1.1 A
Utgångskontakt
RJ45 (data, ström)
Effekt (Watt) - per port
60W