POE20U-560(G)
DigiKeys produktnummer
993-1079-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
POE20U-560(G)
Beskrivning
POE INJECTOR 19.6W 56V DESKTOP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Fältmittinsprutare 10/100/1000Mbit/s datahastighet
Kategori
Datahastighet
10/100/1000Mbit/s
Tillverkare
Phihong USA
Egenskaper
OCP, OVP, SCP
Serie
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Förpackning
Box
Effektivitet
65%
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Stationär dator
Typ
Fältmittinsprutare
Storlek/dimension
L 5,98" x B 2,56" x H 1,42" (152,0 x 65,0 x 36,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CCC, CE, C-Tick, cULus, K-Mark, SAA, SABS, S-Jet
Antal portar
1
Anmärkning
Nätsladden säljs separat
Spänning - utspänning
56V
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ström - utgång
350 mA
Utgångskontakt
RJ45 (data, ström)
Effekt (Watt) - per port
19,6W