POE14-137
DigiKeys produktnummer
993-1175-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
POE14-137
Beskrivning
POE SPLITTER 13.7W 13.7V DESKTOP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13,7V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Splitter 10/100/1000Mbit/s datahastighet
Kategori
Regelefterlevnad
IEEE802,3af
Tillverkare
Phihong USA
Datahastighet
10/100/1000Mbit/s
Serie
Egenskaper
OVP, SCP
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Föråldrad
Effektivitet
72%
Typ
Splitter
Monteringstyp
Stationär dator
Spänning - ingång
36-57V
Storlek/dimension
L 3,94" x B 2,21" x H 1,10" (100,0 x 56,0 x 28,0mm)
Antal portar
1
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning
13,7V
Ingångsanslutning
RJ45 (data, ström)
Ström - utgång
1 A
Utgångskontakt
RJ45 (data), trådledning (ström)
Effekt (Watt) - per port
13,7W