MQ10A-050BW-H
DigiKeys produktnummer
993-MQ10A-050BW-H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MQ10A-050BW-H
Beskrivning
PWR SUPPLY WALL/DESK
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 10 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Tillverkare
Phihong USA
Tillämpningar
Medicin
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-45°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
USBA-uttag
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 1,85" x B 1,50" x H 0,88" (47,0 x 38,0 x 22,3mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
cURus
Spänning - utspänning
5V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
2A