AQ15E-050B-H
DigiKeys produktnummer
993-AQ15E-050B-H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AQ15E-050B-H
Beskrivning
WALL MOUNT - EU - USB TYPE-C - B
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 15 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Europe
Utgångskontakt
USB C-uttag
Ingångsanslutning
CEE 7/16
Storlek/dimension
L 1,83" x B 1,69" x H 0,93" (46,5 x 42,9 x 23,6mm)
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning
5V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
3A