AQ10E-050BP-H
DigiKeys produktnummer
993-AQ10E-050BP-H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AQ10E-050BP-H
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 10 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Tillverkare
Phihong USA
Kraftförbrukning utan last
48mW
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Europe
Utgångskontakt
USBA-uttag
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
CEE 7/16
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,33" x B 1,50" x H 0,88" (59,1 x 38,0 x 22,3mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning
5V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
2A