WTS10-12/21/105
DigiKeys produktnummer
2046-WTS10-12/21/105-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WTS10-12/21/105
Beskrivning
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Diffus Optiska sensorer 0,079"-0,472" (2mm-12mm) NPN - NO-Ljus-PÅ
Kategori
Svarstid
5ms
Tillverkare
Pepperl+Fuchs, Inc.
Utgångskonfiguration
NPN - NO-Ljus-PÅ
Förpackning
Box
Ljuskälla
Röd (640nm)
Artikelstatus
Aktiv
Anslutningsmetod
Kontakt, M12
Avkänningsmetod
Diffus
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
0,079"-0,472" (2mm-12mm)
Justeringstyp
Fast
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
0°C-50°C