NRN75-FP-A2-C-P3-V1
DigiKeys produktnummer
2046-NRN75-FP-A2-C-P3-V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NRN75-FP-A2-C-P3-V1
Detaljerad beskrivning
Induktiv Närhetssensor 2,953" (75mm) IP68 Modul
Kategori
Material - stomme
Metall, polybutylentereftalat (PBT)
Spänning - källa
10V-30V
Termineringstyp
Kontakt
Arbetstemperatur
-25°C-70°C
Ingångsskydd
IP68
Avkänningsavstånd
2,953" (75mm)