Bilden för NRN30-30GS50-E2-IO-V1 är inte tillgänglig
NRN30-30GS50-E2-IO-V1
DigiKeys produktnummer
2046-NRN30-30GS50-E2-IO-V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NRN30-30GS50-E2-IO-V1
Detaljerad beskrivning
Induktiv Närhetssensor 1,181" (30mm) IP67 Cylinder, gängad - M30
Kategori
Material - stomme
Rostfritt stål
Spänning - källa
10V-30V
Termineringstyp
Kontakt
Arbetstemperatur
-25°C-70°C
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
1,181" (30mm)