NJ0.8-5GM-N
DigiKeys produktnummer
2046-NJ0.8-5GM-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NJ0.8-5GM-N
Beskrivning
INDUCTIVE SEN 0.8MM NAMUR
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Induktiv Närhetssensor 0,031" (0,8mm) IP67 Cylinder, gängad - M5
Kategori
Material - stomme
Rostfritt stål
Tillverkare
Pepperl+Fuchs, Inc.
Spänning - källa
8,2V
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kabel
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Sensortyp
Induktiv
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
0,031" (0,8mm)