NBN40-U1-E3
DigiKeys produktnummer
2046-NBN40-U1-E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NBN40-U1-E3
Detaljerad beskrivning
Induktiv Närhetssensor 1,575" (40mm) IP68, IP69K Modul
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Avkänningsavstånd
1,575" (40mm)