ML100-8-HGU-100-RT/102/115/162
DigiKeys produktnummer
2046-ML100-8-HGU-100-RT/102/115/162-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ML100-8-HGU-100-RT/102/115/162
Detaljerad beskrivning
Diffus Optiska sensorer 0,394"-3,937" (10mm-100mm) Light-On
Ljuskälla
Röd LED
Avkänningsmetod
Diffus
Kabellängd
78,74" (2m)
Avkänningsavstånd
0,394"-3,937" (10mm-100mm)
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
-30°C-60°C