ML100-6-IR/102/115
DigiKeys produktnummer
2046-ML100-6-IR/102/115-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ML100-6-IR/102/115
Detaljerad beskrivning
Retroreflekterande Optiska sensorer 0"-196,850" (0m-5m) Light-On
Ljuskälla
Infraröd LED
Avkänningsmetod
Retroreflekterande
Kabellängd
78,74" (2m)
Avkänningsavstånd
0"-196,850" (0m-5m)
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
-30°C-60°C