ML100-54-F/102/115
DigiKeys produktnummer
2046-ML100-54-F/102/115-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ML100-54-F/102/115
Beskrivning
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Retroreflekterande Optiska sensorer 0"-106,299" (0mm-2,7 m) Light-On
Kategori
Utgångskonfiguration
Light-On
Tillverkare
Pepperl+Fuchs, Inc.
Ljuskälla
Röd LED
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kabel
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsmetod
Retroreflekterande
Kabellängd
78,74" (2m)
Avkänningsavstånd
0"-106,299" (0mm-2,7 m)
Justeringstyp
Justerbar
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
-30°C-60°C