Bilden för LGS25-200-IO/110/115B är inte tillgänglig
LGS25-200-IO/110/115B
DigiKeys produktnummer
2046-LGS25-200-IO/110/115B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LGS25-200-IO/110/115B
Beskrivning
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Genomstråle Optiska sensorer 11,811"-236,220" (300mm-6m)
Kategori
Svarstid
5ms
Tillverkare
Pepperl+Fuchs, Inc.
Utgångskonfiguration
Push-Pull, PNP - Dark-ON/Light-ON
Serie
Ljuskälla
Infraröd (850nm)
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kabel med kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsmetod
Genomstråle
Kabellängd
7,87" (200,00mm)
Avkänningsavstånd
11,811"-236,220" (300mm-6m)
Justeringstyp
Justerbar
Spänning - källa
18V-30V
Arbetstemperatur
-10°C-60°C