Bilden för GLP30-RT/40B/103/123/143 är inte tillgänglig
GLP30-RT/40B/103/123/143
DigiKeys produktnummer
2046-GLP30-RT/40B/103/123/143-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GLP30-RT/40B/103/123/143
Beskrivning
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optisk Optiska sensorer 1,181" (30mm) Mörkt ON/ljust ON
Kategori
Svarstid
250µs
Tillverkare
Pepperl+Fuchs, Inc.
Utgångskonfiguration
Mörkt ON/ljust ON
Förpackning
Box
Ljuskälla
Röd LED
Artikelstatus
Aktiv
Anslutningsmetod
Kontakt, M8
Avkänningsmetod
Optisk
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
1,181" (30mm)
Justeringstyp
Inlärningsmetod
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
-20°C-60°C