CMT-ST1-108-0625
DigiKeys produktnummer
1944-CMT-ST1-108-0625-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMT-ST1-108-0625
Beskrivning
RF EMI ABSORB TAPE 98.75MX0.625"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF EMI Absorberande tejp CHO-MASK® II Tennpläterad kopparfolie Akryl (ledande) 0,625" (15,88mm) X 323,983' (98,75m) X 0,003" (0,08mm)
Kategori
Bredd
0,625" (15,88mm)
Tillverkare
Parker Chomerics
Tjocklek - total
0,003" (0,08mm)
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-82°C