60-11-D397-T441-08
DigiKeys produktnummer
1944-1311-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
60-11-D397-T441-08
Beskrivning
THERM PAD 21.72MMX14.28MM PINK
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 21,72mm x 14,28mm Rektangulär
Kategori
Kontur
21,72mm x 14,28mm
Tjocklek
0,0080" (0,203mm)
Termisk konduktivitet
1,1W/m-K