60-11-5791-T441-08
DigiKeys produktnummer
1944-1307-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
60-11-5791-T441-08
Beskrivning
THERM PAD 17.45MMX14.28MM PINK
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 17,45mm x 14,28mm Rektangulär
Kategori
Kontur
17,45mm x 14,28mm
Tjocklek
0,0080" (0,203mm)
Serie
Material
Polymer
Pink
Användning
TO-220
Termisk konduktivitet
1,1W/m-K