60-11-4511-T441-08
DigiKeys produktnummer
1944-1319-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
60-11-4511-T441-08
Beskrivning
THERM PAD 40.46X27.94MM PINK
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 40,46mm x 27,94mm Rombisk
Kategori
Kontur
40,46mm x 27,94mm
Tillverkare
Parker Chomerics
Tjocklek
0,0080" (0,203mm)
Serie
Stöd, bärare
Glasfiber
Förpackning
Bulk
Färg
Pink
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
1,1W/m-K