RB521S30-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-RB521S30-AU_R1_000A1TR-ND - Remsa och spole (TR)
3757-RB521S30-AU_R1_000A1CT-ND - Remsbit (CT)
3757-RB521S30-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RB521S30-AU_R1_000A1
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 30 V 200mA Ytmontering SOD-523
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 µA @ 30 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
8pF vid 4V, 1MHz
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
200mA
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-523
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
500 mV @ 200 mA
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-125°C
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet