PJSD24CW-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-PJSD24CW-AU_R1_000A1TR-ND - Remsa och spole (TR)
3757-PJSD24CW-AU_R1_000A1CT-ND - Remsbit (CT)
3757-PJSD24CW-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PJSD24CW-AU_R1_000A1
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
42V Klämma 4A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-323
Kategori
Effekt - toppuls
350W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
50pF vid 1MHz (max.)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott (min)
26,6V
Inkapsling/låda
SC-90, SOD-323F
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4A (8/20µs)