BZX84C3V9-AU_R1_000A1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
I lager: 2 465
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
I lager: 2 445
Datablad
Dioder - zener 3.9 V 410 mW ±5% Ytmontering SOT-23
BZX84C3V9-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-BZX84C3V9-AU_R1_000A1TR-ND - Remsa och spole (TR)
3757-BZX84C3V9-AU_R1_000A1CT-ND - Remsbit (CT)
3757-BZX84C3V9-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX84C3V9-AU_R1_000A1
Beskrivning
DIODE ZENER 3.9V 410MW SOT23
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
3 µA @ 1 V
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
Effekt - max
410 mW
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23
Impedans (max) (Zzt)
90 Ohms