BZX84C18-AU_R1_000A1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 655
Datablad
Dioder - zener 18 V 410 mW ±5% Ytmontering SOT-23
BZX84C18-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-BZX84C18-AU_R1_000A1TR-ND - Remsa och spole (TR)
3757-BZX84C18-AU_R1_000A1CT-ND - Remsbit (CT)
3757-BZX84C18-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX84C18-AU_R1_000A1
Beskrivning
DIODE ZENER 18V 410MW SOT23
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 12.6 V
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23
Effekt - max
410 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
45 Ohms