BZX84C15-AU_R1_000A1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
I lager: 3 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
I lager: 5 828
Datablad
Dioder - zener 15 V 410 mW ±5% Ytmontering SOT-23
BZX84C15-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-BZX84C15-AU_R1_000A1TR-ND - Remsa och spole (TR)
3757-BZX84C15-AU_R1_000A1CT-ND - Remsbit (CT)
3757-BZX84C15-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX84C15-AU_R1_000A1
Beskrivning
DIODE ZENER 15V 410MW SOT23
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 10.5 V
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Inkapsling/låda
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23
Effekt - max
410 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms