BZT52-B24S-AU_R1_000A1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
Parametrisk ekvivalent
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 24 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
BZT52-B24S-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-BZT52-B24S-AU_R1_000A1TR-ND - Remsa och spole (TR)
3757-BZT52-B24S-AU_R1_000A1CT-ND - Remsbit (CT)
3757-BZT52-B24S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52-B24S-AU_R1_000A1
Beskrivning
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 18 V
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Tolerans
±2%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
200 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
80 Ohms