T400X000VS1Y
DigiKeys produktnummer
298-18793-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T400X000VS1Y
Beskrivning
TAPE LABELING GREEN 4"X33.3YDS
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Etikettering Band Lim Grön 4,00" (101,60mm) X 100' (30,5m) 33,3 yd
Kategori
Bredd
4,00" (101,60mm)
Tillverkare
Panduit Corp
Längd
100' (30,5m) 33,3 yd
Förpackning
Bulk
Färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturintervall
-58°F-176°F (-50°C-80°C)
Remstyp
Etikettering
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Stöd, bärare
Vinyl
Hållbarhetstid
36 månader
Tjocklek
0,0042" (4,2 mil, 0,107mm)