SE175P-TR0
DigiKeys produktnummer
SE175P-TR0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SE175P-TR0
Beskrivning
EXPAND SLEEVE 1.75" X 200' BLK
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hylsa X 200' (60,96m) Svart
Kategori
Material
Polyetentereftalat (PET), halogenfri
Tillverkare
Panduit Corp
Färg
Svart
Serie
Längd
200' (60,96m)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-70°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Nötningsskydd
Nötningstålig
Typ
Hylsa
Miljöskydd
UV-beständig
Typattribut
Utökningsbar
Egenskaper
Bullerreduktion, vibrationsbeständig
Diameter - invändig, ej utvidgad
1,750" (44,45mm)
Brandklassning av material
UL94 V-0
Diameter - invändig, utvidgad
2,750" (69,85mm)