S050X125YAJ
DigiKeys produktnummer
298-18671-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S050X125YAJ
Beskrivning
LABEL SELF LAMINATNG WHT 104/SHT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Självlaminering Etiketter 0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Kategori
Färg
White
Tillverkare
Panduit Corp
Material
Polyester
Förpackning
Bulk
För användning med/relaterade produkter
Laser- och bläckstråleskrivare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-54°C-107°C
Etikettyp
Självlaminering
Basproduktens nummer
Etikettstorlek
0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)