S050X125VAC
DigiKeys produktnummer
298-18669-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S050X125VAC
Beskrivning
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Självlaminering Etiketter 0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Kategori
Etikettstorlek
0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Tillverkare
Panduit Corp
Färg
White
Serie
Material
Vinyl
Förpackning
Bulk
För användning med/relaterade produkter
Panduit LS8E (handhållen)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-46°C-107°C