RER1.25-S6-X
DigiKeys produktnummer
298-15746-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RER1.25-S6-X
Beskrivning
CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabel Klammer, ledningssadel Black, White Fäste 1,250" (31,75mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RER1.25-S6-X Modeller
Kategori
Monteringstyp
Fäste
Tillverkare
Panduit Corp
Material
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Serie
Färg
Black, White
Förpackning
Bulk
Längd
1,640" (41,66mm)
Bredd
1,180" (29,97mm)
Typ
Klammer, ledningssadel
Höjd
2,860" (72,64mm)
Typattribut
Elastisk hållare
Skruvstorlek
#6 (M3)
Öppningsstorlek
1,250" (31,75mm)