R050X125V1T
DigiKeys produktnummer
R050X125V1T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R050X125V1T
Beskrivning
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Vridbar, självlaminerande, värmeöverföring Etiketter 0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Kategori
Etikettstorlek
0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Tillverkare
Panduit Corp
Färg
White
Serie
Material
Vinyl
Förpackning
Bulk
För användning med/relaterade produkter
Termisk överföringsskrivare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-93°C