H100X034H1T
DigiKeys produktnummer
298-18407-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
H100X034H1T
Beskrivning
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.34" WHT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
White Värmekrympbar Etiketter 1,00" x 0,34" (25,4mm x 8,6mm)
Kategori
Material
Polyolefin
Tillverkare
Panduit Corp
För användning med/relaterade produkter
Termisk överföringsskrivare
Förpackning
Bulk
Hållbarhetstid
48 månader
Artikelstatus
Aktiv
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Etikettyp
Värmekrympbar
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Etikettstorlek
1,00" x 0,34" (25,4mm x 8,6mm)