FW2RLU1U1ONM020 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panduit Corp
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panduit Corp
I lager: 0
Datablad
Fiberoptikkablar LC/UPC Duplex To LC/UPC Duplex 50/125 65,6' (20,0m)
FW2RLU1U1ONM020
FW2RLU1U1ONM020
FW2RLU1U1ONM020
DigiKeys produktnummer
298-FW2RLU1U1ONM020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW2RLU1U1ONM020
Beskrivning
OM5 2F 2MM PC LSZH LC UNIBOOT/LC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kategori
Längd - övergripande
65,6' (20,0m)
Tillverkare
Typ
Multimode, duplex, OM5
Serie
Böjradie
20mm
Förpackning
Bulk
Färg - kabel
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Införingsförlust
0,15dB
1:a kontaktdonet
LC/UPC Duplex
Mantelmaterial (isolering)
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
2:a kontaktdonet
LC/UPC Duplex
Returförlust
26dB
Kabeldiameter
0,08" (2,0mm)
Arbetstemperatur
-10°C-60°C