ERZ-V05D820
DigiKeys produktnummer
P7180-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERZ-V05D820
Beskrivning
VARISTOR 82V 800A DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 V 800 A Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERZ-V05D820 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Varistorspänning (max)
90 V
Tillverkare
Panasonic Industry
Ström - stötpuls
800 A
Serie
Energi
3,5J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
460 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
50 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
65 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
74 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
82 V