ERZ-E11A561S1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
560 V 6 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Radial, skiva
ERZ-E11A561S1
DigiKeys produktnummer
10-ERZ-E11A561S1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERZ-E11A561S1
Beskrivning
VARISTOR 560V 6KA RADIAL DISC
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
616 V
Ström - stötpuls
6 kA
Serie
Energi
190J
Kapacitans @ frekvens
310 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
350 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
450 V
Varistorspänning (min)
504 V
Varistorspänning (typisk)
560 V