ERZ-E11A221S1
DigiKeys produktnummer
10-ERZ-E11A221S1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERZ-E11A221S1
Beskrivning
VARISTOR 220V 6KA RADIAL DISC
Detaljerad beskrivning
220 V 6 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Radial, skiva
Kategori
Varistorspänning (max)
242 V
Ström - stötpuls
6 kA
Serie
Energi
78J
Kapacitans @ frekvens
660 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
140 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
180 V
Varistorspänning (min)
198 V
Varistorspänning (typisk)
220 V